Wycieczka do Przemyśla
28 maja pojechaliśmy pociągiem na wycieczkę do Przemyśla. Najpierw odwiedziliśmy kawiarnię, następnie Muzeum Ziemi Przemyskiej, a na końcu udaliśmy się […]
28 maja pojechaliśmy pociągiem na wycieczkę do Przemyśla. Najpierw odwiedziliśmy kawiarnię, następnie Muzeum Ziemi Przemyskiej, a na końcu udaliśmy się […]
Grupa mieszkańców wraz z Panią Dyrektor oraz personelem wzięła udział w jarosławskich obchodach Dnia Godności Osoby Niepełnosprawnej. Przewodnim kolorem tego
Do naszego Domu zostały zakupione gokarty rowerowe, które od początku cieszą się wielkim zainteresowaniem mieszkańców. Jest to fajna zabawa, nowy
Grupa mieszkańców wraz z Panią Dyrektor Joanną Szałygą oraz personelem wzięli udział w Drodze Krzyżowej, która odbyła się ścieżkami przy